הכנסה פאסיבית סודית ומשתלמת: כמה ירוויח העסק שלכם מהתקנת פאנלים סולאריים?

החשמל הוא עניין יקר. רוב העסקים צורכים חשמל בשפע, למזגנים, למכונות, למחשבים או לתעשייה. משנה לשנה, אנחנו רואים שתעריפי החשמל רק מתייקרים ועולים. אז מה יקרה אם תנצלו משאבים קיימים ממילא, כדי להרוויח עוד כסף, ללא סיכונים בכלל – ותחסכו עשרות אלפי שקלים בשנה על החשמל?

רגע אחרי ישיבת הרבעון, בעלי עסקים רבים מוטרדים מהשאלה איך אפשר להפחית מההוצאות של העסק. זה יכול להיות בצמצום הציוד המשרדי, או בחיפוש אחר אבטלה סמויה של העובדים. מה אם היינו מספרים לכם על הכנסה פאסיבית שיכולה להוזיל לכם את עלויות החשמל בעסק ב-90% ויותר?

החשמל הוא עניין יקר. רוב העסקים צורכים חשמל בשפע, למזגנים, למכונות, למחשבים או לתעשייה. משנה לשנה, אנחנו רואים שתעריפי החשמל רק מתייקרים ועולים. אז מה יקרה אם תנצלו משאבים קיימים ממילא, כדי להרוויח עוד כסף, ללא סיכונים בכלל – ותחסכו עשרות אלפי שקלים בשנה על החשמל?

תנו לשמש לעלות

העיפו רגע מבט אל השמש. האקלים הישראלי הוא אקלים חם והשמש עובדת שעות נוספות. זהו משאב שאפשר לנצל אותו. המשאב השני שלכם, אפילו אם לא חשבתם עד עכשיו שהוא כזה, הוא גג הבניין של העסק שלכם. אם הגג שלכם גדול מספיק והשטח שלו עולה על 250 מ"ר, אתם יכולים לנצל אותו לטובת העסק, ולהתקין עליו מערכת סולארית מסחרית שמהווה השקעה סולידית עם תשואה גבוהה מאוד.

למה ההשקעה היא סולידית? כי למעשה מדובר כאן בסכום לא גבוה על ההתקנה, שניתן לקבל עליו מימון של 100% מהבנקים (בתנאי שתבחרו בחברה מנוסה ומוכרת שיש לה הסכם עם הבנקים), ומרגע שהתקנתם מערכת סולארית מסחרית בגג הבניין שלכם, אתם מתחילים ליהנות מהחזר קבוע, למשך 25 השנים הבאות לפחות.

המדינה דוחפת – בעלי העסקים מרוויחים

הממשלה הציבה יעד לשנת 2020 ולפיו 10% מהחשמל בישראל יופק מאנרגיה חלופית וירוקה. ההסדר הנוכחי מאפשר לבעלי עסקים להתקין מערכות סולאריות מסחריות וליהנות מתעריף של 45 אגורות לפני מע"מ עבור כל קוט"ש. חשוב לציין שהמהלך הזה גרם לכך שהביקוש להתקנת פנלים סולארים ומערכות מסחריות גבר מאוד לאחרונה, והמכסה היא מוגבלת. לכן, חשוב להיות זריזים ולנצל את ההזדמנות העסקית המצוינת הזו.

התקנת פאנלים סולאריים: קל, פשוט, חכם

ההתקנה עצמה היא פשוטה מאוד. כל מה שתצטרכו הוא לפנות לחברה מבצעת (וחשוב כמובן שתבחרו אותה בקפידה). החברה תדע להתאים את המערכת המותקנת לנתוני הגג שלכם, כדי להבטיח שיהיה לכם רווח משמעותי מההשקעה.

לאורך התהליך תקבלו ייעוץ, ליווי ותכנון – עד להתקנה. אבל זה לא הסוף, כשתבחרו בחברה מבצעת וודאו שאתם מקבלים מפרט מתקדם עם אחריות של 10-12 שנים לממירים ו25 שנים לפאנלים. בנוסף, חשוב לוודא שהפאנלים והממירים נרכשו מחברה ותיקה שיש לה נציגות ושירות בישראל. כך, אתם יכולים להיות בטוחים שהמערכת הסולארית המסחרית שהותקנה לכם היא יעילה, חכמה ואיכותית.

למה חכמה? הטכנולוגיה המתקדמת של פאנלים סולאריים הביאה לכך שיש ממיר חשמל חכם, וכאשר הפאנלים הסולאריים אינם מייצרים מספיק חשמל, המערכת עוברת באופן אוטומטי לחשמל מחברת החשמל. במקרים אחרים, כשיש עודף בייצור החשמל מהגג הסולארי שלכם, העודף נצבר לזכותכם או נמכר לחברת החשמל.

המספרים מאחורי ההשקעה: כמה תוכלו להרוויח?

קצת מספרים כדי שתוכלו להבין טוב יותר את גודל ההזדמנות. אם יש לכם גג מסחרי בגודל 250 מ"ר עד 2,500 ומעלה, אתם יכולים להתקין עליו מערכת סולארית מסחרית. עלות ההתקנה נעה בין 130,000 – 900,000 שקלים, בכפוף למורכבות הגגות וההתקנה. המחיר כולל את ההתקנה, הייעוץ והאחריות על המערכת.

ההחזר שאתם צפויים לקבל מהתקנת פאנלים סולאריים משתנה לפי גודל הגג שלכם, מן הסתם. אבל כדי לתת לכם מושג, אפשר לומר ש-500 מ"ר של גג עם פאנלים סולאריים, ייצר חשמל בשווי של למעלה מ-50,000 ₪ בשנה. כך, שתוך 5 שנים תכסו את ההשקעה הראשונית, ובהמשך – הרווח כולו שלכם. בסך הכל מדובר על תשואה מדהימה של כ-20% ובחלק מן המקרים, אפילו יותר.

אל תחכו שהמכסה הנוכחית תיגמר! קבעו עכשיו פגישת ייעוץ להתקנת מערכת סולארית מסחרית >>

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו