השכרת גג למערכת סולארית

השכרת גגות למערכות סולאריות הופכת לנפוצה יותר ויותר במבנים תעשייתיים, במפעלים ומשקים ואפילו ביישובים וקיבוצים. מדובר בדרך בטוחה ומשתלמת עבורכם להתחיל ליהנות מהכנסה קבועה, בלי השקעה של סכום ראשוני וללא דאגות מיותרות.

אם הייתה לכם אפשרות להיכנס להשקעה בטוחה, כשותפים, אבל מבלי לסכן אפילו שקל אחד, מה הייתם עושים? רוב האנשים מבינים מיד את גודל ההזדמנות, ואולי אפילו היו עונים שאין השקעה ללא סיכון, זה כנראה משום שהם לא שמעו על השכרת גגות סולאריים בישראל.

איך זה עובד? אם יש לכם גג של מבנה גדול – מבנה תעשייתי, מפעל או משק, אתם יכולים להפוך להיות שותפים בהשקעה במערכת אנרגיה סולארית על הגג. אנחנו שוכרים מכם את הגג, מתקינים את המערכת הסולארית ודואגים להתאמה מלאה של הגג עבור ייצור האנרגיה הסולארית. כל העלויות בהקמת המערכת הסולארית: הגדלת חיבור החשמל, התאמת החיבור וכמובן התחזוקה, הניטור והבקרה לאורך השנים – על חשבוננו בלבד. ובתמורה, אתם נהנים מהכנסה קבועה.

למה כדאי לשכור גגות למערכות סולאריות?

יותר ויותר חברות וגופים מעדיפים היום דווקא את מסלול השכרת גג למערכת סולארית, מהסיבות הבאות:

1. אל תשקיעו אפילו שקל

הגורם שמרתיע אנשים רבים בתחום האנרגיה הסולארית הוא ההשקעה הראשונית, שהיא בדרך כלל לא קטנה (סכומים שמגיעים אפילו למיליוני שקלים) ודורשת קבלת הלוואות ותשלומי ריבית. בנוסף להשקעה הראשונית, התחזוקה גם היא דורשת השקעה. כשהפאנלים אינם נקיים התפוקה יורדת ולכן חשוב להביא צוותי ניקיון מיוחדים או לקנות מכשור ייעודי שידאג לניקיון מעבר לכך כמו לכל מוצר ישנם דרישות תחזוקה, תיקון תקלות שמחייבות מערך ניטור ובקרה מקצועי.

כל אלה לא קיימים בכלל בשכירות של גגות למערכות סולאריות שכן האחריות הינה על החברה. מדובר בהשקעה ייחודית – אתם מרוויחים כסף מבלי להשקיע אפילו שקל אחד. במילים אחרות, הרווח כולו שלכם.

2. בלי התעסקות, בירוקרטיה וכאב ראש

עסוקים מעל לראש? שונאים בירוקרטיה? חוששים מהתעסקות שתבזבז לכם זמן יקר? לא בקיאים מספיק בתחום הסולארי? השכרת גגות היא בדיוק בשבילכם. כל מה שאתם צריכים זה גג פנוי (שממילא עומד שם מבלי להכניס כסף), לכל השאר – אנחנו דואגים: הידע המקצועי, הבירוקרטיה, החישובים, ההתקנה, התחזוקה, הניקיון של הפאנלים, מא' -ועד ת'. אתם נכנסים איתנו לשותפות שבה אתם שותפים שקטים ואנחנו עושים את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב – התקנה ותחזוקה של פאנלים סולאריים לתפוקה מירבית.

3. הכנסה בטוחה

כאשר מדובר בהשכרת גגות למערכת סולארית הרווח מתחיל כבר מהיום הראשון. כל שקל שנכנס – הוא רווח נקי. זאת לעומת השקעה ברכישה והתקנה של מערכת סולארית, שמגיעה בהשקעה גדולה, ולכן הרווחים מתחילים רק אחרי כמה שנים טובות. חשוב לציין, יש פה השקעה פאסיבית שלא דורשת ממכם דבר מלבד שטח הגג שלכם, שבוודאי עומד פנוי גם כך. לכן זהו מצב של WIN WIN – גם אתם וגם אנחנו, החברה המתקינה והמתחזקת את המערכות הסולאריות, מרוויחים מהשותפות הזאת.

4. רווחים בראש שקט

אנחנו עוסקים בתחום הסולארי מאז השקתו בישראל. ניהלנו כבר אלפי פרויקטים ולקחנו חלק אקטיבי בעידוד התעשייה הסולארית ומימוש ההקלות ברגולציה. המומחיות שלנו בתחום, והאחריות המלאה שאנחנו מעניקים למערכת הסולארית, להתקנה והתחזוקה השוטפת, מבטיחה לכם שקט נפשי וידיעה שיש מי שדואג לגג הסולארי שלכם.

5. אפס סיכונים

אחד הפרמטרים לבדיקת השקעה הוא כמה סיכון כרוך בה. כשמדובר בהשכרת גג למערכת סולארית התשובה היא: אפס סיכונים. ההשקעה כולה שלנו, אנחנו מתקינים, מתחזקים, מבטחים את הגג, ודואגים לבירוקרטיה ולחישובים. אתם מקבלים מאיתנו בתמורה לגג שלכם הכנסה בטוחה, ללא גורם סיכוני וללא חששות.

אם יש לכם נכס עם שטח גג פנוי אז השכרת גג למערכת סולארית היא שיטה מצוינת להרוויח קצת כסף נוסף. כמובן שרוב בעלי הנכסים למגורים יתאימו יותר להתקנה סולארית מסורתית על הגג, אך עבור בעלי נכסים גדולים יותר ונכסים מסחריים, השכרת הגג לשמש יכולה להתאים יותר.

הצעד הראשון להשכרת הגג שלך לשימוש באנרגיה סולארית הוא להתייעץ עם המומחים של חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, שיש לה ניסיון בייזום והתקנת פרויקטים לאנרגיה סולארית.

איך עובד תהליך השכרת גג למערכת סולארית?

שטחי השכרה להתקנת מערכים סולאריים גדולים נמצאים בביקוש גבוה כרגע, וככל הנראה יישאר ביקוש גבוה כאשר מגזר האנרגיה יפנה לעבר מקורות אנרגיה מתחדשים לקראת 2023 ואילך. כשמבינים את הנקודה הזו, אין זה מפתיע שחברות אנרגיה סולארית להוטות למצוא אפשרויות השכרת גג למערכת סולארית.

כשאתם משכירים לחברת אנרגיה סולארית, תקבלום תשלום שכירות שנתי בתעריף קבוע עבור הרשאה להפקת אנרגיה סולארית על הגג שלך. כל מה שאתם צריכים זה שטח גג פנוי. חוץ מזה, חברת הייזום הסולארית תיקח על עצמה את כל האחריות על הפרויקט, ותקל עליכם כל לחצים סביב מימון, עלויות, תפעול, תחזוקה או כל דבר אחר.

במקום לבזבז את הגג שלכם, תנו לו לעבוד בשבילכם

החברה לוקחת אחריות על פיתוח הפרויקט, אתה רק צריך לספק את שטח מתאים ומספיק גדול של  השכרת גג למערכת סולארית. נוסף על כך, תקבלו חלק מהרווחים שיגיעו מהמערך הסולארי שיושב על הגג שלכם.

זה הזמן להרוויח מהגג שלכם ולהשכיר אותו

כשאתם משכירים גג למערכת סולארית, אינכם צריכים לדאוג לגבי בנייה ותחזוקה של מערכת סולארית בעצמך. לחברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ יש ותק של שנים רבות בתחום, ואנו מטפלים בכל התהליך – מימון, התקנה, תחזוקה, תפעול – כך שתוכלו לחסוך זמן וכסף ופשוט להתמקד בעסק שלכם.

אם יש לכם שטח גג ריק שאינו בשימוש, פנו עוד היום אל הצוות המקצועי שלנו, כדי להבין כמה אתם יכולים להרוויח על ידי השכרת גג למערכת סולארית.

השכרת גג

אם אתם מעוניינים לחסוך כסף על חשבונות האנרגיה שלכם, אפשרות השכרת גג לשימוש באנרגיה סולארית תתאים לכם. פאנלים סולאריים סופגים את אור השמש והופכים את הגג לזמין לאנרגיה מתחדשת באמצעות טכנולוגיה פוטו-וולטאית.

חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ מתמחה בייזום והקמת פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית.

יתרונות השכרת גג למעבר לשימוש באנרגיה סולארית

מעבר לשימוש באנרגיה סולארית מגיע עם היתרון המשמעותי של הפעלת כל המכשירים והמתקנים החשמליים בבית או בבית העסק, על אנרגיה סולארית, מה שמוביל ליתרון של חיסכון בחשבונות החשמל. והכי חשוב, העלויות של התקנת פאנלים סולאריים יורדות.

כאשר אתם מחליטים לעבור לשימוש באנרגיה סולארית למגורים או לעסקים, יש לכם את הבחירה בין השכרת גג או קניית פאנלים סולאריים.

פאנלים סולאריים יכולים להציע חיסכון משמעותי באנרגיה. כדי לראות אם זה מתאים לכם, תחילה חשוב להתייעץ עם נציגי חברה שמבצעת התקנות מערכות סולאריות, כדי לבדוק את הבית או בית העסק שלכם מתאים לציוד.

התאמת הבית או בית העסק לאנרגיה סולארית

מומלץ להתייעץ עם נציגי חברה שמבצעת התקנות מערכות אנרגיה סולארית, כדי להבין אם לגג שלכם יש מספיק ראות והשיפוע הנכון להתקנה. האם יש לכם עצים בקרבת ביתכם או בית העסק שלכם, שיוצרים הרבה צל?

אם הגג אינו מקבל הרבה אור שמש ישיר, ייתכן שהוא לא יתאים במיוחד לפאנלים סולאריים. ללא קשר, חברה מוסמכת תאשר לאם אפשרות השכרת גג סולארי מתאימה לביתכם או לבית העסק שלכם.

יתרונות השכרת גג

במקום לשלם את העלויות מראש הכרוכות בקניית פאנלים סולאריים, אתה משלם תשלומי חודשיים לאפשרות השכרת גג. במקרים רבים, החברה המשכירה לכם את הפאנלים אחראית גם לתחזוקה, אך חשוב לבדוק מראש שהיא מכסה את כל התחזוקה והתיקונים.

אם השירות המקצועי המוסמך של חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, שיש לה ותק של שנים רבות בתחום, תוכלו ליהנות מחיסכון באנרגיה עם התקנת פאנלים סולאריים, ולחסוך באופן משמעותי בצריכת החשמל של הבית או בית העסק שלכם, בתעריפי חשבונות החשמל ובגודל מערכת האנרגיה הסולארית שלך.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו