התקנת מערכת סולארית

ממחאת הקוטג' ועד הורים שמרגישים שהם חיים במירוץ עכברים בלתי פוסק, כולנו מתלוננים על יוקר המחייה ומחפשים דרכים להתמודד עם המציאות הכלכלית המאיימת. זוגות רבים מוצאים את עצמם מנהלים טבלאות של הכנסות אל מול הוצאות, מנסים להצטמצם ולחסוך, אבל זה לא פשוט.

אל תצמצמו הוצאות, תגדילו הכנסות!

אנחנו מחפשים בלי סוף לחסוך, אבל לא תמיד זה אפשרי, ולפעמים אנחנו גם לא מעוניינים להוריד מאיכות החיים שלנו. הפיתרון הוא, במקום לצמצם הוצאות – להגדיל הכנסות.

יש כל מיני דרכים להשקיע, אבל דווקא במקרה של התקנת מערכת סולארית ביתית קטנה על הגג שלכם – מדובר בהשקעה חכמה במיוחד. למה?

קודם כל, משום שמדובר בניצול יעיל של המשאבים שגם ככה קיימים: השמש, שעובדת שעות נוספות במדינה חמה כמו ישראל, והגג שלכם, שממילא אין לו כל שימוש אחר. התקנת לוחות סולאריים על הגג שלכם היא השקעה סולידית ובטוחה, שיכולה לייצר לכם תשואה גבוהה מאוד, והכנסה פסיבית ללא מס של עד 18,000 ₪ בשנה.

תנו לשמש לעבוד בשבילכם

איך זה עובד? האנרגיה הסולארית היא אנרגיה שמקורה בקרני השמש, ובאמצעות אנרגיה פוטו וולטאית (חשמלית), היא הופכת לחשמל. בפועל, מתקינים על גג הבית שלכם פאנלים סולאריים, ובנוסף ממיר חשמלי שתפקידו להמיר את החשמל לחשמל המשמש את הבית. החשמל שמיוצר משמש את הבית שלכם, ויתרת החשמל מוזרמת אל חברת החשמל ומזכה אתכם בתשלום עבור הייצור.

אפשר לדבר במספרים?

בטח, אם יש לכם שטח בגג של 80 מ"ר או יותר, תוכלו להרוויח תשואה מעולה ולחסוך אלפי שקלים בשנה על הוצאות החשמל. למעשה, התקנת מערכת סולארית ביתית על הגג שלכם היא כמו קנייה מראש של כל החשמל שתשלמו ב-30 השנים הבאות, בשליש מהמחיר. החיסכון הוא אדיר.

100 מ"ר של פאנלים שיותקנו על שטח הגג שלכם ייצרו עבורכם חשמל בשווי של כמעט 9,000 ₪ בשנה, רווח נאה שמכסה את ההשקעה הראשונית תוך מספר שנים.

חשוב לציין שהמערכת הסולארית מגיעה עם אחריות ארוכת טווח של 25 שנה, ועם צורך מינימאלי בתחזוקה שוטפת – של מספר שטיפות, בעיקר בקיץ, כדי לנקות את הלוחות הסולאריים מאבק ובוץ שמפריעים לקליטת קרני השמש.

לא משלמים מיסים, לא זקוקים להיתרים מיוחדים

סיבה נוספת שהופכת את ההשקעה בפאנלים סולאריים לכדאית, היא העידוד של המדינה. בגדול, אנרגיה סולארית הופכת בשנים האחרונות לפופולרית יותר ויותר, בגלל שמדובר במקור אנרגיה חלופי שאינו מזהם.

מדינת ישראל צריכה לעמוד בתקנים מסוימים ולהציג נתונים של צריכה גוברת של אנרגיה ירוקה, ולכן, לאחרונה חלו שינויים ברגולציה, שהסירו הרבה מאוד חסמים בפני לקוחות פרטיים, ואתם יכולים ליהנות מהם.

כיום, כל משפחה שרוצה להשקיע בהתקנת גג סולארי רשאית לעשות זאת, וחברת החשמל תתקין להם מונה ביתי דו כיווני. בנוסף, המדינה פטרה את המשקיעים מחובת דיווח למס או מתשלום מס על הרווח, פטור מתשלומי ארנונה או אפילו מהיתרי בניה.

התוצאה היא, שמדובר בהשקעה משתלמת, פטורה ממס, פשוטה וזמינה.

אז לסיכום: התקנת פאנלים סולאריים, כדאי או לא?

לחלוטין כדאי. לא מדובר פה בהכנסה שתהפוך אתכם למיליונרים, אבל מדובר בסכומים שבהחלט יכולים לפנק אתכם ולשדרג את איכות החיים. כשמדובר בחיסכון של אלפי שקלים בשנה – חישבו על חופשה בהרכב משפחתי בחו"ל, או על הרחבה משמעותית לתקציב הבגדים או הבילויים של המשפחה.

לא כל אחד יכול להתקין גג סולרי בבית שלו, אבל אם יש לכם גג בשטח של מעל 80 מ"ר, אין ספק שזה משתלם במיוחד. בנוסף לתשואה היפה, תיהנו מאפשרות למימון של עד 100% מהבנקים על ההשקעה הראשונית ומפטור ממסים ומתשלומים נוספים על ההכנסות מהמערכת הסולארית.

קיימים מספר שלבים שכדאי לבצע כאשר מתכננים התקנת מערכת סולארית לבית או לבית העסק. לאחר בחירת האפשרות הטובה ביותר לשימוש במערכת, יש לבצע התקנה מקצועית. המתקינים המקצועיים של חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, ייעצו לכם לגבי התקנת המערכת המדויקת המתאימה לביתכם או לבית העסק שלכם, כדי לעבור לשימוש באנרגיה סולארית.

יתרונות התקנת מערכת סולרית ליעילות האנרגטית של הבית או בית העסק

לפני שמתחילים בתהליך התקנת מערכת סולארית בבית או בבית העסק, יש להבין את השימוש באנרגיה ולקחת בחשבון שדרוגי יעילות פוטנציאליים. בעלי בתים ובעלי עסקים צריכים להיות מודעים היטב לצריכת החשמל הכוללת שלהם, ולשקול אמצעי התייעלות זולים וקלים ליישום לפני שהם בוחרים במעבר לשימוש באנרגיה סולארית.

ביקורת אנרגיה ביתית ועסקית

ביקורת אנרגיה ביתית ועסקית מסייעת בהבנת המקומות בהם הבית או בית העסק מאבד אנרגיה ובאילו צעדים יש לנקוט כדי לשפר את היעילות האנרגטית. התקנת מערכת סולארית מאפשרת שימוש במכשירים ובאלקטרוניקה בהתנהלות יעילה.

חימום וקירור

אם אתם משתמשים בחשמל לחימום וקירור הבית או בית העסק שלכם, צרכי החימום והקירור ישפיעו באופן משמעותי על החיסכון בחשמל באמצעות מעבר למערכת סולארית. כלומר, מערכת יעילה תפחית את כמות החשמל שתצטרכו להשתמש בה.

הערכת הפוטנציאל הסולארי

לפני שתחליטו על הדרך הטובה ביותר מבחינתכם לנצל את היתרונות של מעבר לאנרגיה סולארית בבית או בבית העסק שלכם עם התקנת מערכת סולארית, חשוב להעריך את האנרגיה הסולארית הפוטנציאלית שניתן להפיק בכתובת שלכם.

מכיוון שטכנולוגיות פאנלים סולאריים משתמשות הן באור שמש ישיר והן באור שמש מפוזר כדי ליצור חשמל, המשאב הסולארי ברחבי ישראל הוא מספיק עבור מערכות חשמל סולאריות ביתיות.

מערכת סולארית מותקנת רק על ידי המומחים שלנו

אם תחליטו על התקנת מערכת סולארית, המתקינים המקצועיים והמוסמכים של חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, שיש לה ותק של שנים רבות בתחום, יסייעו לכם עם התקנה מקצועית ויעילה, והמלצות על גודל המערכת המתאימה לכם.

אנחנו מתמחים בייזום והקמת פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית, ונייעץ לכם לגבי מעבר יעיל ומותאם אישית לשימוש באנרגיה סולארית.

קדימה, הגג מחכה לכם! לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות, לחצו פה >>

התקנת מערכת סולארית

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו