כדאיות מערכת סולארית ביתית

איך בודקים ומחשבים את הכדאיות מערכת סולארית ביתית

המונופול של חברת החשמל בישראל והמחירים הגבוהים שמשלמים הצרכנים גורמים לכל אחד לחשוב על אלטרנטיבות ראויות ועל כל דרך שבה הוא יוכל להפיק בעצמו את החשמל הדרוש לו לקיום. כאשר מדובר בקנה מידה קטן של לקוח פרטי או משפחה עד לא מזמן לא היו אפשרויות טובות במיוחד ומערכות סולאריות היו מתאימות או מיועדות רק לקנה מידה גדול מאד של תאגידים. כיום בהחלט אפשר לבחון כדאיות מערכת סולארית ביתית ולהתקין מערכת בקנה מידה קטן שתתאים בדיוק לבית והמשפחה ובחלק מהמקרים אפילו להרוויח כסף. כך המשפחה תוכל להפסיק להיות משועבדת לחברת החשמל וגם לקחת חלק בהפקת אנרגיה בדרך ידידותית לסביבה.

איך בוחנים כדאיות מערכת סולארית ביתית?

מה שבדרך כלל צריך לשים אליו לב כאשר בוחנים כדאיות מערכת סולארית ביתית מספר דברים – הראשון – גודל הגג? השני – כמה חשמל ניתן להפיק ביחס לגודל הגג? השלישי – להמיר את כמות החשמל שמיוצרת לכסף, הרביעי – מה אחוזי התשואה בהשקעה שאנחנו עושים? והכי חשוב עם מי אנחנו יוצאים לדרך להתקנת מערכת סולארית ביתית! חברות רציניות יציגו לכם מודל עיסקי על פני 25 שנה בהתאם לפרמטרים שציינו. על פי גודל המערכת הסולארית ואופי השימוש בחשמל (כלומר גובה התשלום עד כה) אפשר לבצע חישובים וסימולציות כדי לדעת תוך כמה זמן נחזיר את ההשקעה, שצריך לקחת בחשבון שאינה נמוכה. זו הבדיקה של כדאיות והיתכנות ההשקעה במערכת סולארית ביתית. חשוב לקבל ייעוץ והמלצות מאנשי מקצוע שבקיאים בתחום ומכירים אותו היטב כך שיוכלו לכוון כל לקוח לבחירה הנכונה והמתאימה עבורו.

החשיבות של ביצוע כל הבירורים המקדימים

מכיוון שמדובר בעניין משמעותי הרי שחשוב מאד להקדיש תשומת לב, זמן ומחשבה מעמיקה לעניין. אי אפשר לקבל החלטה שכזאת ללא קבלת חוות דעת מקצועית והמלצות מצידם של אנשי מקצוע מהתחום ולכן חשוב מאד הליווי שמקבלים כאשר מבררים כדאיות מערכת סולארית ביתית והאם היא מתאימה ללקוח זה או אחר. ההתאמה האישית חשובה וקריטית ואי אפשר להסתמך על מידע שמקבלים אנשים אחרים כמו שכנים או בני משפחה. לאחר בחינת הכדאיות וקבלת ההמלצות אפשר להחליט מה הכי מתאים.

מאורות אנרגיה מציעה מערכות סולאריות לכל סוגי הלקוחות ובכלל זה גם מערכות קטנות לצריכה וייצור חשמל. מומלץ לפנות לקבלת מידע והצעת מחיר.

איך בוחנים כדאיות מערכת סולארית ביתית?

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו