מערכת סולארית ביתית

בקרוב, על רוב הגגות בשכונה יהיו לוחות סולאריים: לא ירחק היום בו כולם יבינו שמערכת סולארית יכולה לחסוך למשק הבית אלפי שקלים בחודש בדרך מתקדמת של ייצור חשמל חלופי.

חשבון החשמל תופס נתח לא קטן מההוצאות הביתיות. לאט לאט, מבינות עוד משפחות כי חשבון החשמל אינו גזירה משמיים וכי התקנת מערכת סולארית על הגג יכולה להוריד משמעותית את עלויות החשמל או ליצור מקור הכנסה פאסיבי בתשואה גבוהה.

איזה מסלול מתאים לכם?

אם יש לכם גג פנוי, כל מה שנשאר לכם הוא לבחור במסלול המתאים ביותר עבורכם:

מסלול למכירת חשמל:

הגג שלכם מייצר חשמל ומוכר אותו בתעריף קבוע שאינו צמוד מדד לחברת החשמל. התעריף הוא 48 אגורות (כולל מע"מ) עבור כל קוט"ש ייצור. התעריף מובטח למשך 25 שנים. התגמול מחברת החשמל משולם במקביל לקבלת חשבון החשמל שלכם, בהעברה בנקאית לחשבון הבנק. קחו בחשבון שמסלול המכירה מחייב התקנה של מונה ייצור חיצוני המייקר את ההתקנה בכמה אלפי שקלים.

"מזה כ-9 שנים אני נהנה מהכנסות פסיביות משמעותיות מהמערכת הסולארית וזאת בזכות תכנון וביצוע מקצועיים, שנים אחרי סיום ההתקנה והאחריות אני תמיד מקבל מענה מקצועי ומהיר לכל שאלה או בעיה. כיף לעבוד עם חברה שבאמת איכפת להם" (בעז, גדרה)

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

מערכת סולארית ביתית קטנה

כולנו רוצים לקחת חלק בהגנה על הסביבה ורוצים לדעת שאנחנו עושים ככל יכולתנו כדי להקל על השימוש במשאבי טבע וזיהום הסביבה. אם עד לא מזמן רק גופים גדולים היו יכולים להפיק אנרגיה סולארית בקנה מידה רחב – הרי שכיום אפשר להתקין גם מערכת סולארית ביתית קטנה שמתאימה לצרכן הפרטי ויש בה כדי לחסוך עבורו את סכום התשלום בחשבון החשמל וכמובן לתת את התחושה הטובה של התנהלות סביבתית נכונה ונבונה. מערכות סולאריות שמתאימות לבית פרטי החלו להיות נפוצות בשל חיסכון בהוצאות משק הבית ותרומתן לאיכות הסביבה.

למי כדאי להתקין מערכת סולארית ביתית קטנה?

ככלל כל בית פרטי על גג של מעל 70 מ"ר יעשה חכם אם יתקין מערכת סולארית ביתית קטנה. מדובר במערכת שמתאימה לצרכן הפרטי ולסדר גודל קטן יותר, שהוא יכול להתקין על הגג, אשר עומד לרשותו. מערכת סולארית ביתית קטנה לרב זאת תספיק כדי להפיק את החשמל הנדרש לצרכי המשפחה ובמקרים מסוימים יוכל הצרכן אפילו לאגור אנרגיה לשימוש מאוחר יותר ולהטעין את הרכב החשמלי. כמו במערכות סולאריות בקנה מידה רחב שמיועדות לגגות מסחריים גדולים – גם מערכת סולארית ביתית קטנה מותאמות אישית לכל גג ולכל בית ויש חשיבות לבחינה הפרטנית עבור כל לקוח בנפרד. רק בדרך זו אפשר יהיה לדאוג לכך שהמערכת שתיבחר ותותקן תהיה זו המתאימה ביותר לנתונים והמאפיינים האישיים של הלקוח והגג שבבעלותו.

הפופולריות של התקנת מערכות סולאריות בבתים

הנושא של שמירה על הסביבה ושל משבר האקלים החמור לא פוסח על אף אדם וכל אחד עושה כל שביכולתו כדי לתרום ולסייע. אם עד לאחרונה רק גופים גדולים או תאגידי ענק היו יכולים לבצע פעולות שתהיינה משמעותיות הרי שכיום בעזרת מערכת סולארית ביתית קטנה שהמון כבר התקינו והמון עוד יתקינו ההשפעה של מערכות אלה תהיה חיובית ותורמת ויש חשיבות גם לתחושה הטובה שמתקבלת בקרב מי שעושה ככל יכולתו וחשוב לו גם להשקיע בזה. כאמור התקנת מערכת סולארית ביתית קטנה מעבר לתרומתה לאיכות הסביבה היא גם השקעה רווחית ובטוחה!

מאורות אנרגיה מספקת ייעוץ והתקנה של מערכות סולאריות בכל גודל ועבור כל לקוח וצרכן עם ותק של מעל 20 שנה בתחום.

מערכת סולארית ביתית קטנה

מערכת סולארית ביתית מחיר

אחרי שקיבלנו את ההחלטה הנכונה על התקנה של מערכת סולארית ביתית. דבר ראשון – סקר שוק – כאשר פונים אל אנשי המקצוע הבקיאים בתחום ומכירים אותו צריך להבין שצריך לקבל מערכת סולארית ביתית מחיר אישי שמתאים באופן ספציפי לכל לקוח, שכן לכל אחד או לכל בית תתאים מערכת אחרת מבחינת הגודל שלה, מספר הלוחות הסולאריים שיותקנו , אופי ההתקנה הרצויה ועוד. המחיר צריך לכלול כמה וכמה סעיפים כמו תהליך בירוקרטי, הדמיית ריסת הפאנלים לפני התקנה, תוכנית חשמל מאורשת ע"י מהנדס חשמל ועוד מספר צעדים, שירות ותמיכה לאחר ההתקנה, הדרכה והנחיה ושירות תחזוקה וניטור לאחר התקנה, רק מס חברות מציעות את המעטפת המלאה. לכן סקר שוק והשוואת הצעות הכרחי להצלחת הפרויקט. 

איך בוחרים מערכת סולארית ביתית מחיר כדאי ומתאים?

בדומה לשירותים אחרים במגוון תחומים מתחומי החיים גם מערכת סולארית ביתית מחיר צריך להיות נוח ומתאים ללקוח מכל הבחינות. מערכת סולארית ביתית היא לא רק משהו ירוק שאנחנו עושים למען איכות הסביבה בנוסף זו השקעה כספית שתניב לנו רווחים ל 25 שנה – לאחר שהחלטנו שזו ההשקעה הבאה שלנו ואחרי שעשינו סקר שוק והשוואת מחירים – יש את הפן של המימון, רב הבנקים בישראל מציעים מסלולי מימון להקמת מערכת סולארית ביתית, וגם פה חשוב לדעת שיש אפשרות להתמקח ולבצע סקרי שוק בנושא המימון – לא תמיד יהיה משתלם לקחת כסף מהבנק ולכן חשוב לדעת גם את זה. בסופו של דבר כשמדובר בהשקעה חשוב לקחת בחשבון את משך זמן החזר ההשקעה שכן לאחר מכן הרווחים מתחילים לבוא לידי ביטוי. במערכות סולאריות לרב החזר השקעה נע בין 5 – 7 לשנים.

למה בכלל כדאי להתקין מערכת סולארית בבית?

לכל אדם יש את מערך השיקולים שלו אשר בגינו בסופו של דבר הוא יקבל את ההחלטה להתקין מערכת סולארית והנושא של מערכת סולארית ביתית מחיר הגון ונכון עבורו הוא אחד השיקולים המרכזיים בעת קבלת ההחלטה. זו הסיבה שקבלת המלצות וחוות דעת מקצועיות הן עניין קריטי בנושא זה וחשוב מאד לפנות אל חברות מובילות בעלות מוניטין מעולים בתחום שפועלות בישראל. כך הלקוח יוכל לקבל את כל המידע הקונקרטי עבורו וכך לקבל את ההחלטה הנכונה.

מאורות אנרגיה מציעה מערכות סולאריות לצרכנים ביתיים ומלווה את הלקוחות משלב הצעת המחיר ועד לסיומה המוצלח של ההתקנה והפקת החשמל בצורה עצמאית.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו