מערכת סולארית מסחרית

כאשר אתם מתקינים על הגג שלכם מערכת סולארית מסחרית, חברת חשמל משלמת לעסק שלכם תשלום קבוע עבור כל קילוואט המיוצר בהן. התעריפים המשולמים נקבעים בכל תחילת הסדרה סולארית והם נגזרים ממחירי העלות של הקמת הפרויקט – מחירי הפאנלים, הממירים, עלויות ההקמה והרישוי.

איזה מסלול מתאים לעסק שלכם?

אנחנו מציעים 4 מסלולים שונים:

  1. מסלול מכירת חשמל – החשמל המיוצר נמכר לחברת החשמל  והוא אינו צמוד מדד, למשך 25 שנה (כל תקופת החוזה). התשלומים משולמים מדי חודשיים.
  2. מסלול הזרמה– החשמל המיוצר מוזרם קודם כל לעסק עצמו ומתקזז על פי תעריפי החשמל הנהוגים (רגיל או תעו"ז). יתרת הייצור מועברת לחברת החשמל ומתקבל עבורה תשלום עבור כל קילוואט.
  3. מסלול הזרמה ברירת מחדל – מסלול זה מיועד לבעלי גגות בעלי שטח גדול במיוחד שלהם צריכת חשמל מרובה. במסגרת ההסדרה קילוואטים שמיוצרים ונצרכים במקביל מקוזזים מעלות חשבון החשמל. קילוואטים המוזרמים לרשת החשמל מזכים את הלקוח ב-16 אגורות לפני מע"מ וזאת לאורך כל שנות החוזה מול חברת החשמל (23 שנים).
  4. מסלול תחרותי, מכרזים – מיועד לבעלי גגות גדולים שמיצו את ההסדרות הקיימות, ומעוניינים להקים מערכות גדולות על פי התעריפים הנקבעים במכרזים המתקיימים מעת לעת.

מאורות אנרגיה פועלת בשיתוף פעולה עם הבנקים המובילים בישראל המעניקים מימון מלא של עד 100%.

חשוב לדעת כי גודל המערכת המסחרית המקסימאלית אותה ניתן להתקין בכל חיבור של 160*3 הינו 100 קילוואט ועליו ניתן להעמיס עוד כ50% פאנלים. גודל החיבור משפיע באופן ישיר על הספק המערכת אותו ניתן להתקין. חברת החשמל מאפשרת כיום לבעלי גגות לבצע הגדלות ייעודיות לטובת מערכות סולאריות.

"התשואות במערכות הסולאריות המסחריות גבוהות ועומדות על למעלה מ20%, הקמת מערכת סולארית הינה אפיק השקעות מצוין אמין ומומלץ"

מערכת סולארית עסקית

כבעלי עסקים, אחת העלויות הגבוהות ביותר העומדות בפניכם היא עלות החשמל. ההסתמכות על רשת החשמל פירושה גם שאתם נתונים לתנודות בתעריף החשמל. עליות מחירים פתאומיות מוסיפות אי ודאות לעסק שלכם, במיוחד לניהול תזרים המזומנים. המומחים בחברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ ממליצים על התקנת מערכת סולארית עסקית כשיטה יעילה להפחתת הגיע הזמן להפחית את העומס הזה והשגת היתרונות של המעבר לשימוש באנרגיה סולארית.

מערכת סולארית עסקית היא מערכת החשמל החדשה

פאנלים סולאריים הופכים במהירות למקורות אנרגיה חלופית עיקרית בישראל. במבט ראשון, אולי לא תבינו את היעילות של מערכת סולארית עסקית לעסקים קטנים או בינוניים, אבל תחשבו שוב. פאנלים סולאריים ירדו במחיר ומציעים כעת הטבות מצוינות לארגונים כמו שלכם.

עכשיו אתה בטח חושבים, "כיצד העסק שלי יכול להפיק תועלת מפאנלים סולאריים מסחריים?" ו"האם פאנלים סולאריים שווים את ההשקעה?" ובכן, אתה לא לבד עם השאלות האלה. הדרך לענות עליהן היא על ידי הסתכלות על היתרונות לעסקים המשתמשים באנרגיה סולארית.

למה העסק שלך צריך סוף סוף לעבור לאנרגיה סולארית

ישנם מספר יתרונות להתקנת מערכת סולארית עסקית. מלבד השימוש במקור אנרגיה מתחדש כמו השמש, אתם מקבלים החזר כספי מצוין על ההשקעה שלכם בזמן קצר יחסית. במהלך השנים האחרונות, תעשיית האנרגיה הסולארית התבגרה בצורה ניכרת. טכנולוגיה סולארית היא כעת אפשרות אנרגיה חלופית במחיר סביר.

זוהי גם מערכת חשמל אמינה ואמינה לחלוטין, כולל היתרון של מקור החשמל הראשוני החסכוני וכן ספק כוח גיבוי חסכוני.

יתרון החיסכון הכספי

מערכת סולארית עסקית שווה את העלות לעסקים, בזכות היתרון העיקרי של החיסכון הכספי. המומחים של חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, חברה עם ותק של שנים רבות בתחום, מדווחים שחשבונות החשמל החודשיים הממוצעים של בעלי עסקים מסחריים היו גבוהים באופן משמעותי לפני ההמרה לאנרגיה סולארית.

לאחר המעבר לשימוש באנרגיה סולארית, העלויות העסקיות הללו ירדו באופן ניכר, וזוהי סיבה טובה מדוע כדאי להתקין מערכת סולארית עסקית בעסק שלך, לצד היתרונות החשובים האחרים של התרומה לאיכות הסביבה ושליטה על ההוצאות העסקיות.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו