משאב טבעי לאנרגיה שלא מתכלה ולא נגמר

גגות סולאריים הם צו השעה במדינה כמו ישראל שבה יש הרבה מאד שמש. מדובר במשאב טבעי שלא מתכלה ולא נגמר ואפילו בחורף אפשר לעשות שימוש יעיל מאד בקרני השמש, גם אם הן פחותות. לא מעט אנשים מתעניינים באפשרות של התקנת גגות סולאריים במידה ויש להם שטח גדול יחסית על הגג המדובר (מינימום 70 מ"ר), שכן כאשר מחברים את המערכת הסולארית לרשת החשמל הרי שהמערכת יכולה לייצר בעצמה את החשמל הדרוש לצרכן עצמו רוב שעות היום – ובלילה להשתמש ברשת החשמל (חברת חשמל). כאשר בוחנים לעומק לאורך זמן את החישובים של החיסכון בחשמל – מגיעים לרווח נקי שהצרכן יכול ליהנות ממנו.

איך מניעים את התהליך של התקנת גגות סולאריים?

מי שמתעניין בנושא ורוצה לבחון האם התקנת גגות סולאריים יכולה להיות רלוונטית עבורו צריך לפנות אל חברה מקצועית שמציעה שירותים אלה ופעילה בתחום הרבה שנים, מה שיבטיח לעובדים שלה מקצועיות רבה ומציאת הפתרונות האישיים והפרטניים המתאימים ביותר עבור כל לקוח וכל מתעניין. צריך לבחון את השטח של הגג, את מספר הלוחות הסולאריים שיידרשו ואת צריכת החשמל של אותו מתעניין. יש לבצע חישובים על מנת לבחון את העלות אל מול משך זמן הקיזוז של ההשקעה ועד להגעה של הכנסה פאסיבית למשך שנים רבות קדימה.

איפה אפשר לראות כיום גגות סולאריים?

מכיוון שבגגות אין שימוש בדרך כלל הרי שמומלץ לבחון כל אפשרות של התקנת גגות סולאריים גם אם מדובר בגג קטן יחסית. כיום אפשר לראות גגות של בנייני מגורים שיש עליהם מערכות סולאריות, לצד מבנים עסקיים או ממשלתיים – בנייני משרדים, גגות של אולמות ספורט או תרבות ועוד. כל עוד מדובר בשטח שיש לו חשיפה ישירה לשמש – מומלץ מאד לבחון את האפשרות של התקנת גגות סולאריים.

מאורות אנרגיה עוסקת בתחום של התקנת מערכות סולאריות וביחד עם כל לקוח ומתעניין בוחנת לעומק את הכדאיות וההיתכנות של התקנת המערכת.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו