סולארי על הגג

התקנת פאנל סולארי על הגג גדלה עם השנים. בעלי בתים ובעלי עסקים בכל רחבי הארץ עוברים לאנרגיה סולארית. חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ מתמחה בייזום והקמת פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית.

מאפייני סולארי על הגג

פאנלים סולאריים בדרך כלל אינם משפיעים על גגות. זה ממש הפוך. לפאנלים סולאריים יש השפעה חיובית על הגגות ועל הבית עצמו.

נדיר למצוא גג נהרס כתוצאה מהתקנת פאנל סולארי על הגג. מקרה של גג שנהרס מפאנלים סולאריים מתרחש רק בגלל התקנה לקויה.

כיצד מתקינים פאנלים סולאריים?

חשוב להבין את תהליך ההתקנה. התהליך כולל פיצוח וקידוח חורים דרך הגגות. יש גם תוספת של פריטים חדשים כמו ברגים שיתאימו לפנלים. לדוגמה, יהיה שינוי קל בחלקי הליבה של הגג, ואם נעשה לא נכון, זה עלול להרוס את הגג שלכם.

המטרה של קידוח חורים בגג שלך היא להבטיח שפאנל סולארי על הגג נמצא במקומו ומאובטח,. החורים מיועדים לבריחים ומעוצבים בצורה כזו שיעמדו בתנאי מזג אוויר קשים. הם משתנים בגודלם ובעומקם, בהתאם לסוג הגג.

חשיבות ההתקנה המקצועית

קיימים אמצעים שמופעלים על ידי המתקינים כדי להבטיח שהגג שלך יישאר שלם ולמנוע כל דליפה. חוץ מזה, בין החורים ומתקני הברגים, מגן מתכת הנקרא מהבהב ממוקם. לאחר מכן אוטמים את ההבהוב בזפת.

יחד עם זאת, לא בכל פאנל סולארי על הגג אמורים להיות חורים. ניתן להתקין את הפאנלים בשיטות אחרות. אפשרות אחת היא התקנת רעפים סולאריים או גגות סולאריים. השניים משלבים חשמל מפוטו-וולטאים לתוך האריחים והרעפים ומבטלים את אופן ההרכבה המסורתי.

הגנה מפני תנאים קיצוניים של מזג אוויר

מזג אוויר סוער עלול לגרום נזק לגג. עם הזמן, הגג שלך לאט לאט ייהרס. כאשר מתקינים גגות סולאריים, משיגים את יתרון המחסום מפני תנאי מזג אוויר סוערים, מה שלא ניתן להשיג עם התקנה בודדת של לוח סולארי על הגג.

בעת התקנת פאנלים סולאריים בבית, בדיוק כמו כל פרויקט אחר, חובה להיעזר במומחים של חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, שמספקים שירות בהתאמה אישית, עם ותק של שנים רבות בתחום והסמכה בהתקנת מערכות סולאריות על גגות מכל הסוגים.

חשמל סולארי על הגג

אנרגיית השמש מתחילה בשמש. חשמל סולארי על הגג כרוך בתהליך המרת אור מהשמש, המורכב מחלקיקי אנרגיה הנקראים "פוטונים", לחשמל שניתן להשתמש בו כדי להפעיל עומסים חשמליים. חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ מתמחה בהקמה וייזום פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית.

מאפייני מערכות להמרת חשמל סולארי על הגג

מערכת שמופעלת על חשמל סולארי על הגג משמשת למגוון רחב של יישומים לרבות מערכות חשמל מרחוק לבקתות, ציוד תקשורת, חישה מרחוק, וכמובן לייצור חשמל על ידי מערכות חשמל סולאריות למגורים ולמסחר.

פאנלים סולאריים אוספים אנרגיה מתחדשת נקייה בצורה של אור שמש וממירים את האור הזה לחשמל אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בו כדי לספק חשמל לעומסי חשמל. פאנלים סולאריים מורכבים ממספר תאים סולאריים בודדים המורכבים בעצמם משכבות של סיליקון, וזרחן (המספק את המטען השלילי).

איך עובדים פאנלים סולאריים?

מערכות חשמל סולארי על הגג סופגות את הפוטונים ובתוך כך יוזמות הפעלת זרם חשמלי. האנרגיה שנוצרת כתוצאה מפוטונים הפוגעים במשטח הפאנל הסולארי מאפשרת העברת אלקטרונים ממסלוליהם האטומיים ושחרורם לשדה החשמלי שנוצר על ידי תאי השמש אשר לאחר מכן מושכים את האלקטרונים החופשיים הללו לזרם כיווני.

לבית ממוצע יש יותר ממספיק שטח גג למספר הנחוץ של פאנלים סולאריים כדי לייצר מספיק חשמל סולארי כדי לספק את כל צורכי החשמל שלו. עודף חשמל שנוצר עובר לרשת החשמל הראשית ומשתלם בשימוש בחשמל בלילה.

היתרונות של פאנלים סולאריים

חשמל סולארי על הגג מאפשר שימוש יעיל ביותר בייצור חשמל עבור יישומים רבים. אין עוד צורך לשלם חשבונות חשמל גבוהים, כי מערכת חשמלית סולארית עשויה להיות זולה יותר ויכולה לספק חשמל למשך למעלה משלושה עשורים אם היא מתוחזקת כראוי.

בשורה התחתונה, זה הזמן לעבור למערכות אנרגיה סולארית

מערכת חשמל סולארי על הגג מותקנת על ידי חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ, שיש לה מוניטין של החברה המוערכת ביותר בעסקי הפאנלים הסולאריים, עם ותק של שנים רבות בתחום הקמת וייזום פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמומחים שלנו מכירים פאנלים סולאריים!

קולטים סולאריים על הגג

אם אתה מעוניינים להחליף את הגג שלכם – כמו אלפי בעלי בתים אחרים מדי שנה בישראל- כדאי שתתקינו גם קולטים סולאריים על הגג באותה הזדמנות. חברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ מתמחה בהתקנת גגות סולאריים, ובהקמת וייזום פרויקטים בתחום האנרגיה הסולארית.

חשיבות התקנת קולטים סולאריים על הגג

האמת היא שאם רק חלק קטן מהבתים בארץ יעברו לאנרגיה סולארית, תתרחש התקדמות משמעותית לעבר יעדי שחרור הפחמן של ישראל. אחת הסיבות לחיסכון המשמעותי שמגיע עם התקנת קולטים סולאריים על הגג היא יעילות השימוש לבעלי בתים.

כשתקבלו הצעת מחיר עבור המערך הסולארי על הגג בביתכם, חברת ההתקנה תציע לכם הנחה על גג חדש אם תבחרו במקביל להחליף אותו.

וזה עוד לא הכול. שימו לב:

מעבר לחיסכון בחשמל שמגיע עם החלפת גג, חשוב להבין שפאנלים סולאריים מחזיקים כ-25-30 שנים, דבר הדומה למשך תוחלת החיים של גג. על ידי התקנת קולטים סולאריים על הגג והחלפת הגג, אתם נמנעים מהצורך להתקין מחדש את הפאנלים הסולאריים לאחר החלפת הגג שלכם, מה שמוביל לחיסכון כספי בטווח הארוך.

אם, כמו ישראלים רבים, אין לכם את המזומנים הנדרשים מראש כדי להשלים גם החלפת גג וגם התקנה סולארית בבית שלכם, יש לכם אפשרויות נוספות. בנוסף למימון על ידי המדינה, שיאפשר לכם להחזיק במערכת שלכם, תוכלו גם לשכור את הפאנלים הסולאריים שלכם או לחתום על הסכם רכישת חשמל (PPA) עם חברת התקנות מערכות סולאריות.

גישה זו מאפשרת לחברה הסולרית להתקין פאנלים שבבעלותם על הגג שלכם והכוח שנוצר נמכר לכם בחזרה על ידי החברה הסולרית בתעריף קבוע שהוא בדרך כלל נמוך מהתעריף הקמעונאי של חברת החשמל. אם המשכורת שלכם נחשבת להכנסה נמוכה עד בינונית, ישנן מספר תוכניות מדינה שתומכות בהחלפת גגות כחלק מתוכניות התקנת קולטים סולאריים על הגג.

בשורה התחתונה, זה הזמן לעבור לאנרגיה סולארית

אם אתם מעוניינים לעבור לאנרגיה סולארית, ולהתקין פאנלים או קולטים על הגג, או להשכיר את הגג לחברה סולארית, לחברת מאורות אנרגיה מתחדשת אחזקות בע"מ יש ותק של שנים רבות בתחום, והמומחים שלנו יסייעו לכם בתהליך עם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת.

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צרו קשר עכשיו